עיצוב אירועים

חברה המבצעת עיצוב אירועים יוקרתיים שמה דגש על כל הפרטים

בגלל ריבוי האירועים בישראל, תעשייה זו התפתחה המון ועם השנים, אנו עדים לדרישות גבוהות והשאיפה לשלמות. גם מקצוע חדש  כמו מעצב אירועים, החל להיות מוכר יותר וכבר ישנן חברות המתמחות עם עיצוב אירועים יוקרתיים, כך שמעניקות את הקונספט והאווירה הרצויה לבעלי האירוע. מדובר על אמנות של ממש בהתאמה ומציאת האלמנטים לאירוע בעל אווירה מיוחדת, כזאת שהמוזמנים מגיעים למיקום האירוע ונשימתם נעתקת למראה העיצוב המיוחד, האלמנטים, הצבעים, התאורה, עיצוב השולחנות, הדוכנים, הכניסה ועוד.

עיצוב האירוע, הוא זה שלמעשה יקבע, כיצד יראה הערב כולו. יש שמעוניינים בעיצוב רומנטי ויש בעיצוב מודרני, שאנטי, ניו אייג', עיצוב מסורתי, כפרי ועוד. לכל אירוע, יש את האופי המתאים לסוג האירוע, לבעלי האירוע ולקהל האורחים. אם למשל זוג מתכנן חתונה רומנטית ומיוחדת הוא ישכור את שירותיה של חברת עיצוב אירועים ויבקש את המסר הרומנטי שאירוע זה יקנה לאורחים ולזוג הנישא.  אם מדובר על חתונה בטבע בסגנון כפרי, חברת עיצוב אירועים, תעניק את הטאץ' הכפרי באמצעות אלמנטים טבעיים כגון: תבן, עץ, סלסילות פרחים, מריצה עתיקה, נרות מיוחדים בעלי תאורה רכה בשביל של הכניסה לאירוע, ועד לעיצוב השולחנות באווירה הנכונה ובאלמנטים שמזכירים כפר.

עיצוב אירועים

חברה המבצעת עיצוב אירועים יוקרתיים שמה דגש על כל הפרטים

בגלל ריבוי האירועים בישראל, תעשייה זו התפתחה המון ועם השנים, אנו עדים לדרישות גבוהות והשאיפה לשלמות. גם מקצוע חדש  כמו מעצב אירועים, החל להיות מוכר יותר וכבר ישנן חברות המתמחות עם עיצוב אירועים יוקרתיים, כך שמעניקות את הקונספט והאווירה הרצויה לבעלי האירוע.

מדובר על אמנות של ממש בהתאמה ומציאת האלמנטים לאירוע בעל אווירה מיוחדת, כזאת שהמוזמנים מגיעים למיקום האירוע ונשימתם נעתקת למראה העיצוב המיוחד, האלמנטים, הצבעים, התאורה, עיצוב השולחנות, הדוכנים, הכניסה ועוד.

עיצוב האירוע, הוא זה שלמעשה יקבע, כיצד יראה הערב כולו. יש שמעוניינים בעיצוב רומנטי ויש בעיצוב מודרני, שאנטי, ניו אייג', עיצוב מסורתי, כפרי ועוד. לכל אירוע, יש את האופי המתאים לסוג האירוע, לבעלי האירוע ולקהל האורחים.

אם למשל זוג מתכנן חתונה רומנטית ומיוחדת הוא ישכור את שירותיה של חברת עיצוב אירועים ויבקש את המסר הרומנטי שאירוע זה יקנה לאורחים ולזוג הנישא. 

אם מדובר על חתונה בטבע בסגנון כפרי, חברת עיצוב אירועים, תעניק את הטאץ' הכפרי באמצעות אלמנטים טבעיים כגון: תבן, עץ, סלסילות פרחים, מריצה עתיקה, נרות מיוחדים בעלי תאורה רכה בשביל של הכניסה לאירוע, ועד לעיצוב השולחנות באווירה הנכונה ובאלמנטים שמזכירים כפר.

עיצוב אירועים
עיצוב אירועים

תשומת לב לפרטים הגדולים עד הקטנים – כלל חשוב לעיצוב אירועים יוקרתיים

העיצוב, הינו הדבר הראשון שהאורחים שלכם יבחינו בו עם הכניסה לאירוע שלכם. קישוט המקום באופן הנכון, יהווה את הרושם הראשוני לאירוע. אנשים שעורכים אירועים, ישלמו יותר, במיוחד על עיצוב אירועים יוקרתיים. הסטנדרטים היום הם גבוהים וכל פרט קובע, מעיצוב הפרחים על השולחנות ועד לתאורה יוקרתית כגון שנדלירים מעוצבים שיתנו את הטון והאווירה הרצויה, הלבשת הכיסאות באמצעות בדי סאטן או ברוקד יוקרתיים, קישוט של הדוכנים והשולחנות המעוצבים במפות מיוחדות ואלמנטים שיתאימו לקונספט של אירוע יוקרתי. מעצבי אירועים, למדו את המקצוע לעומק.

ההבדל בין עיצוב אירוע סטנדרטי לעיצוב אירועים יוקרתיים – עמית עיצוביםלמעשה, עיצוב אירועים, הינה הדרך להעברת המסר האישי שלכם. מי שסבור כי קיים סגנון עיצוב אחד, אז זה המקום להבין כי מדובר על עולם שלם של סגנונות עיצוביים. בחברת עמית אירועים, הצוות המקצועי ידאג כי הסגנון העיצובי שתבחרו יבוא לידי ביטוי בכל זמן האירוע, אם מהאווירה הכללית ועד לפרטים הכי קטנים שיקנו משמעות לכל חלק בעיצוב האירוע. מה שעליכם לעשות הוא רק לבחור את המיקום, אם בגן אירועים, באולם, בביתכם הפרטי, בטבע או אפילו בחדר הישיבות במשרדכם, לעמית עיצובים יש את היכולת והיצירתיות לעצב כל מקום, מתחם או חלל שרק תבחרו.

אנשים שעורכים אירוע חשוב בחייהם, אינו מעוניינים באירוע בנאלי ולבטח אינם מעוניינים שתהיה במקום האירוע תחושה של ריקנות. פה נכנסת חברת עיצוב אירועים שיהיו לה את כל הכלים על מנת שהקונספט של בעלי האירוע יקלע למטרה. לחברות עיצוב אירועים יש את כל המקורות הדרושים כמו השכרת אלמנטים לעיצוב אירועים, בכדי לקלוע לסגנון העיצוב הדרוש.

עיצוב אירועים

תשומת לב לפרטים הגדולים עד הקטנים – כלל חשוב לעיצוב אירועים יוקרתיים

העיצוב, הינו הדבר הראשון שהאורחים שלכם יבחינו בו עם הכניסה לאירוע שלכם. קישוט המקום באופן הנכון, יהווה את הרושם הראשוני לאירוע.

אנשים שעורכים אירועים, ישלמו יותר, במיוחד על עיצוב אירועים יוקרתיים. הסטנדרטים היום הם גבוהים וכל פרט קובע, מעיצוב הפרחים על השולחנות ועד לתאורה יוקרתית כגון שנדלירים מעוצבים שיתנו את הטון והאווירה הרצויה, הלבשת הכיסאות באמצעות בדי סאטן או ברוקד יוקרתיים, קישוט של הדוכנים והשולחנות המעוצבים במפות מיוחדות ואלמנטים שיתאימו לקונספט של אירוע יוקרתי.

מעצבי אירועים, למדו את המקצוע לעומק.

ההבדל בין עיצוב אירוע סטנדרטי לעיצוב אירועים יוקרתיים – עמית עיצוביםלמעשה, עיצוב אירועים, הינה הדרך להעברת המסר האישי שלכם. מי שסבור כי קיים סגנון עיצוב אחד, אז זה המקום להבין כי מדובר על עולם שלם של סגנונות עיצוביים. בחברת עמית אירועים, הצוות המקצועי ידאג כי הסגנון העיצובי שתבחרו יבוא לידי ביטוי בכל זמן האירוע, אם מהאווירה הכללית ועד לפרטים הכי קטנים שיקנו משמעות לכל חלק בעיצוב האירוע.

מה שעליכם לעשות הוא רק לבחור את המיקום, אם בגן אירועים, באולם, בביתכם הפרטי, בטבע או אפילו בחדר הישיבות במשרדכם, לעמית עיצובים יש את היכולת והיצירתיות לעצב כל מקום, מתחם או חלל שרק תבחרו.

אנשים שעורכים אירוע חשוב בחייהם, אינו מעוניינים באירוע בנאלי ולבטח אינם מעוניינים שתהיה במקום האירוע תחושה של ריקנות. פה נכנסת חברת עיצוב אירועים שיהיו לה את כל הכלים על מנת שהקונספט של בעלי האירוע יקלע למטרה.

לחברות עיצוב אירועים יש את כל המקורות הדרושים כמו השכרת אלמנטים לעיצוב אירועים, בכדי לקלוע לסגנון העיצוב הדרוש.

עיצוב אירועים – כרטיס הביקור של האירוע שאתם מתכננים

בכדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח, יש לשלב בו את שלושת האלמנטים המנצחים: עיצוב אירועים יוקרתיים, אוכל איכותי של טובי השפים, מוסיקה נעימה ומקום מנצח. ראשית- כניסה למיקום מקושט ומעוצב בטוב טעם, תקנה המון למי שמוזמן לאירוע , היות והאווירה היא זו שעושה את ההבדל הגדול בין אירוע בנאלי לבין אירוע יוקרתי המעוצב בטוב טעם, במקצועיות, באמנות ובידע רב. יש לציין כי עיצוב של אירוע שנחשב ליוקרתי, אינו חייב להתקיים בלוקיישן אקסקלוסיבי כי באמצעות טכניקות מתקדמות, ניתן יהיה להפוך כל מיקום אם גן אירועים, אולם או אירוע בטבע לחלל יוקרתי ומיוחד במיוחד כאשר ההקפדה היא על הפרטים הקטנים. היוקרתיות של האירוע, באה לביטוי למעשה בהרגשה של האורחים לאחר שיסתיים  האירוע. ההרגשה היא ההשקעה המקסימאלית באירוע, היא זו שתקנה לו את היוקרה והכוונה היא בעיצוב, באוכל במיקום בארגון שיהיה מושקע וכדומה.

ההבדל בין אירוע סטנדרטי לאירוע יוקרתי

למעשה, אין הרבה הבדל בין אירוע יוקרתי לאירוע סטנדרטי. מדובר על ארגון נכון של האירוע שבו כמה צוותים לוקחים בו חלק כאשר כל צוות אחראי על תחום אחר של האירוע. הדיוק , התפאורה והעיצוב הקפדני של צוות מקצועי של חברת עיצוב אירועים מוכרת, היא זו שתיתן את הטון היוקרתי בעיצוב מושקע ומיוחד שיתאים לקונספט ולרצונות של בעלי האירוע. ללא ספק עיצוב אירועים, הינו נדבך חשוב ולכן תחום זה תפס תאוצה בשנים האחרונות ולכן אנשים שמתכננים אירוע, יחפשו מיד חברה מוכרת של עיצוב אירועים שתשקיע בעיצוב החלל על כל הפרטים, מה שיהווה את האווירה הנכונה של יוקרה או אירוע בסגנון בוטיק שירשים את המוזמנים.

עיצוב אירועים

עיצוב אירועים – כרטיס הביקור של האירוע שאתם מתכננים

בכדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח, יש לשלב בו את שלושת האלמנטים המנצחים: עיצוב אירועים יוקרתיים, אוכל איכותי של טובי השפים, מוסיקה נעימה ומקום מנצח. ראשית- כניסה למיקום מקושט ומעוצב בטוב טעם, תקנה המון למי שמוזמן לאירוע, היות והאווירה היא זו שעושה את ההבדל הגדול בין אירוע בנאלי לבין אירוע יוקרתי המעוצב בטוב טעם, במקצועיות, באמנות ובידע רב.

יש לציין כי עיצוב של אירוע שנחשב ליוקרתי, אינו חייב להתקיים בלוקיישן אקסקלוסיבי כי באמצעות טכניקות מתקדמות, ניתן יהיה להפוך כל מיקום אם גן אירועים, אולם או אירוע בטבע לחלל יוקרתי ומיוחד במיוחד כאשר ההקפדה היא על הפרטים הקטנים.

היוקרתיות של האירוע, באה לביטוי למעשה בהרגשה של האורחים לאחר שיסתיים  האירוע. ההרגשה היא ההשקעה המקסימאלית באירוע, היא זו שתקנה לו את היוקרה והכוונה היא בעיצוב, באוכל במיקום בארגון שיהיה מושקע וכדומה.

ההבדל בין אירוע סטנדרטי לאירוע יוקרתי

למעשה, אין הרבה הבדל בין אירוע יוקרתי לאירוע סטנדרטי. מדובר על ארגון נכון של האירוע שבו כמה צוותים לוקחים בו חלק כאשר כל צוות אחראי על תחום אחר של האירוע. הדיוק, התפאורה והעיצוב הקפדני של צוות מקצועי של חברת עיצוב אירועים מוכרת, היא זו שתיתן את הטון היוקרתי בעיצוב מושקע ומיוחד שיתאים לקונספט ולרצונות של בעלי האירוע.

ללא ספק עיצוב אירועים, הינו נדבך חשוב ולכן תחום זה תפס תאוצה בשנים האחרונות ולכן אנשים שמתכננים אירוע, יחפשו מיד חברה מוכרת של עיצוב אירועים שתשקיע בעיצוב החלל על כל הפרטים, מה שיהווה את האווירה הנכונה של יוקרה או אירוע בסגנון בוטיק שירשים את המוזמנים.

עיצוב אירועים

לתאום פגישה
חייגו: 072-3954241

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם