בואו ליצור איתנו אירוע מקורי וייחודי – כזה שאורחיכם עוד לא חוו מעולם! בעמית עיצוב אירועים אנו מתמחים בעיצוב ובתכנון של אירועים פרטיים ועסקיים מכל הסוגים: אירועים פרטיים – חתונות, בר/בת מצוות, ימי הולדת, בריתות, אירועים אינטימיים ועוד אירועים עסקיים – כנסים, ערבי השקה, אירועי גיבוש לעובדים, תערוכות, ערבי התרמה, ארוחות ערב עסקיות ועוד עיצוב האירוע מתבצע על-ידי הצוות המקצועי שלנו, ובהתאם לרצונותיכם ולטעמכם האישי:

בחרו קונספט

יוקרתי או ססגוני? מפואר או מינימליסטי? אורבני או טבעי? כחול או ורוד? אין סוף לאפשרויות! הצוות ידאג לכך שהסגנון העיצובי שתבחרו, יבוא לידי ביטוי בכל חלקי האירוע – החל מהאווירה הכללית וכלה בפרטים הקטנים ביותר.

בחרו מיקום

גן אירועים, ביתכם הפרטי, פינת החמד האהובה עליכם או אולם הישיבות במשרדכם – ברשותנו התשוקה, היכולות והציוד לעצב כל מקום, מתחם או חלל שתבחרו!

תנו לקסם להתרחש

מכאן זה בידיהם של אנשי המקצוע המסורים שלנו – הם ידאגו לתכנן את האירוע שלכם בקפידה, ולהפוך את הרעיונות למציאות על הצד הטוב ביותר. ברשותנו ניסיון רב בעיצוב ובתכנון של אירועים מכל הסוגים, ועיצבנו אירועים עבור מגוון לקוחות מהארץ ומחו"ל. כל לקוחותינו נהנים מליווי צמוד ומיחס אישי ומסור – עד לסיומו המוצלח של האירוע!